niedziela, 3 czerwca 2012

ZAYN I NIALL, +18


Wytarłaś swoje mokre ciało ręcznikiem, ubrałaś miękki, różowy szlafrok i wsunęłaś nogi w puchate kapcie. Wyszłaś z łazienki zamykając drzwi i zgaszając światło, po czym szurając kapciami o panele podłogowe zmierzałaś w kierunku swojej sypialni. Otworzyłaś drzwi, po czym Twoje oczy przybrały rozmiar piłeczek ping-pongowych. Na Twoim łóżku leżał Harry z Twoją przyjaciółką, a jego dziewczyną, którzy się kochali. 

Ty - Ee.. Aa.. Czy ja, aby przez przypadek nie pomyliłam pokoi?
Gdy się odezwałaś, oni natychmiast speszeni tą sytuacją, przykryli się kołdrą. 
Harry - Yhm.. Chodź Natalia, bo ty chyba myśmy pomylili pokoje. 
Zaczęłaś się śmiać, a oni owinięci kołdrą wybiegli z pokoju, do siebie.
Usiadłaś na łóżku i zaczęłaś rozczesywać mokre włosy. Wtem do Twojego pokoju przyszedł Zayn w samych bokserkach. Na ten widok aż zadrżałaś delikatnie. 
Zayn - Cześć kochanie, przyszedłem zobaczyć co robisz.
Podszedł do Ciebie bliżej i usiadł za Tobą na łóżku, po czym zaczął Ci masować kark. Odchyliłaś głowę delikatnie w bok, a on zaczął całować Twoją szyję, robiąc Ci przy okazji malinkę. Przygryzłaś delikatnie wargę gdy Cię całował. Zamruczałaś cichutko i zarzuciłaś ręce do tyłu, oplatając nimi szyję Mulata, tym samym przyciągając go do siebie, bliżej. Musnęłaś jego usta swoimi i obróciłaś się w jego stronę. Przejechałaś delikatnie opuszkami palców po jego idealnie wyrzeźbionej klacie i zjechałaś ręką w dół. Dotknęłaś jego krocza i już czułaś, że jego przyjaciel jest nabrzmiały. Wsadziłaś rękę w jego bokserki i zaczęłaś delikatnie dotykać jego przyjaciela. Spojrzałaś Zaynowi w oczy i wiedziałaś, że mu się to podoba, bo zobaczyłaś w jego oczach maleńkie iskierki. 
Zayn - Kochanie, mogę .. ?
Zapytał, a Ty się do niego uśmiechnęłaś.
Ty - Poczekaj, dam mi się jeszcze trochę z nim pobawić.
Zayn - Ale ja już dłużej nie wytrzymam. Ja chcę już teraz. 
Odpowiedział, po czym złapał Cię za ramiona i położył Cie na łóżku. Teraz to on przejął pałeczkę i decydował co się dalej wydarzy. Ściągnął z Ciebie szlafrok i nachylił się nad Tobą, a po chwili zaczął obsypywać Twój brzuch, gorącymi pocałunkami. Złapałaś go za włosy i wplotłaś w nie palce, bawiąc się nimi. Zayn zaczął całować Cię tym razem po piersiach. Przygryzał delikatnie Twoje sutki, które już po ich dotknięciu, przez usta Mulata, stwardniały. Gdy skończył zabawę z nimi, uchwycił Twoje piersi w dłonie i zaczął je masować. Pocałował Cię obojczyk, najpierw jeden, a następnie w drugi, aż w końcu zaczął muskać Twoją szyję i usta. Zayn wstał na chwilę z łóżka, by ściągnąć swoje bokserki, a Ty podparłaś się na łokciach i podziwiałaś widoki które miałaś przed sobą. Nagle do waszego pokoju wpadł zdyszany Niall. Spojrzałaś na Zayna i momentalnie obydwoje zrobiliście się czerwoni ze wstydu. 
Niall - Oo, widzę, że przeszkodziłem. Ale nie przerywajcie sobie, ja z miłą chęcią postoję i popatrzę na was. 
Dodał z chytrym uśmieszkiem i spojrzał na Twój biust, po czym oblizał zmysłowo swoje wargi. Wiedziałaś, że nie wytrzyma długo tego widoku, ponieważ doskonale wiedziałaś, że Niall już od dawna ma na Ciebie ogromną ochotę, ale nic Ci nie mówił, bo uważał, że nie chce zepsuć Twoich relacji z Zaynem. Po prostu sama doszłaś, do wniosku, że mu się podobasz i to bardzo, po jego zachowaniu gdy byliście sami w pokoju itd. 
Zayn - Niall, co Ty do cholery robisz?! Masz zamiar tutaj stać i gapić się jak będę posuwał moją dziewczynę? Co to, to nie mój drogi. Wyjdź. 
Rozkazał Mulat, a Ty spojrzałaś na niego błagalnym wzrokiem, żeby pozwolił blondynowi zostać. 
Ty - Zayn, proszę.. 
Zayn - Serio?
Dodał z lekkim poirytowaniem, ponieważ dziwnie mu było kochać się z dziewczyną, jak jego przyjaciel będzie to wszystko obserwował.
Zayn - Dobra, niech zostanie. 
Zakomunikował chłopak, a Ty spojrzałaś na Nialla. Na jego twarzy rysowało się szczęście i podniecenie. Uśmiechnęłaś się pod nosem, a blondyn odwzajemnił uśmiech. Po chwili wróciłaś do czynności którą wykonywałaś wcześniej, czyli obserwowanie, jak Zayn pozbywa się bokserek. Spojrzałaś na niego, który zaczął powoli zsuwać swoje bokserki. Gdy już się ich pozbył, wszedł na łóżko i obrócił Cię tak, że leżałaś na brzuchu, a z szafki nocnej wyciągnął prezerwatywę i założył na swojego członka, byście przypadkiem nie wpadli. Jedną gumkę położył na ziemi i spojrzał na Nialla, po czym delikatnym skinieniem głowy, wskazał na leżącą pod nim na ziemi prezerwatywę. Blondas zatarł ręce i uniósł prawy kącik ust do góry. Po tym, Zayn położył Ci ręce na pośladkach. Wypięłaś tyłek delikatnie w górę, by miał lepszy dostęp do Ciebie. Chłopak wszedł w Ciebie, a Ty się skrzywiłaś, ponieważ pierwsze pchnięcie zawsze boli, ale po chwili zaczęło Ci to sprawiać przyjemność. Za ścianą, gdzie znajdowała się się sypialnia Harrego, słyszeliście głośne jęki, do których byliście już niestety przyzwyczajeni, ponieważ Harry ze swoją dziewczyną, Natalią, kochali się prawie co noc, ale nikt z domu, nigdy nie miał im tego za złe, przecież każdy musi się wyszaleć, nie? Więc postanowiłaś z Zaynem, że nie będziecie gorsi i kazałaś u wchodzić w Ciebie jeszcze szybciej i głębiej. Zaczęłaś głośno jęczeć z podniecenia i obróciłaś głowę w stronę drzwi, przy których stał blondyn. Zobaczyłaś na jego kroku wypukłość i cicho się zaśmiałaś, a następnie spojrzałaś na jego twarz. Zauważyłaś na jego czole krople potu, które natychmiast wytarł ręką i westchnął. Wiedziałaś, że podniecił się samym widokiem patrzenia na was, a w szczególności gdy przed jego oczami, Ty leżałaś naga. Następnie obróciłaś głowę do tyłu i spojrzałaś na Zayna porozumiewawczo.
Zayn - Dobra stary, chodź tu.
Niall się uśmiechnął i podszedł do was szybkim krokiem. Stanął naprzeciwko Ciebie, a Ty położyłaś ręce na jego udach i zaczęłaś jeździć ręką w górę i w dół, a następnie chwyciłaś za rozporek jego spodni i go odpięłaś po czym blondas ściągnął je i odrzucił na bok. Nie miał na sobie bokserek więc od razu uchwyciłaś jego członka w rękę i zaczęłaś robić nią posuwiste ruchy. 
Ty - Niall, a dlaczego Ty tak właściwie przyszedłeś tutaj do nas? 
Niall - Ty z Zaynem, Harry z Natalią, Liam z Danielle, Louis z Eleanor. A ja? Też chcę zaznać trochę przyjemności. 
Odpowiedział, po czym jęknął cicho.
Ty - Mhm, rozumiem.
Spojrzałaś na niego i kontynuowałaś wykonywaną czynność. 
Niall - Zayn, może się zamienimy teraz? 
Zapytał blondyn odchodząc kawałek od Ciebie, schylając się po prezerwatywę, którą parę minut wcześniej, naszykował mu Zayn i założył ją na swojego przyjaciela.
Zayn - Dobra.
Powiedział i podszedł do Ciebie. Blondyn wszedł w Ciebie, a ty głośno jęknęłaś. 
Ty - Nie wiedziałam, że jesteś taki dobry.
Niall - Oj [T.I.].. Ty jeszcze dużo rzeczy musisz się o mnie dowiedzieć.
Zaśmiał się łobuzersko i pchnął Cię znowu, ale tym razem mocniej i szybciej.
Zayn - Kochanie, a co ze mną? 
Zapytał Zayn udając niezadowolonego, a Ty się uśmiechnęłaś i bez słowa wzięłaś jego stojącego przyjaciela do ust i zaczęłaś ssać. 
Zayn - No, i to rozumiem.
Powiedział z uśmiechem na ustach, a Ty wessałaś się w główkę jego przyjaciela, a po chwili zaczęłaś ją delikatnie przygryzać i jeździć językiem dookoła niej. Wystawiłaś język i zaczęłaś tym razem lizać jego całego przyjaciela, od dołu do góry i ponownie zaczęłaś go ssać. O mało co, go nie ugryzłaś, bo Niall wszedł w Ciebie tak mocno, jak nikt inny dotychczas. 
Ty - O jezu, Niall.. 
Westchnęłaś cicho, poprzez zaciśnięte zęby i odchyliłaś głowę do tyłu. Po chwili Zayn podał Ci rękę żebyś wstała z łóżka. Stanęłaś na równe nogi i przytuliłaś się do Zayna, a na plecach poczułaś coś twardego. Wiedziałaś, że to Niall również do Ciebie podszedł. Położył Ci ręce na biodrach i wszedł w Ciebie. Zayn postanowił zrobić to samo i w tym momencie wchodzili w Ciebie obydwoje. Oddychałaś ciężko i jęczałaś tak, że chyba na drugim końcu miasta było Cię słuchać, ale nie przejmowałaś się tym, bo najważniejsza była teraz ta przyjemność, którą w tym momencie obydwoje Cię darzyli. Gdy postanowili już z Ciebie wyjść, wzięłaś ich obydwa członki do ręki. Po przyjacielu Zayna, jeździłaś ręką, a Niallera wsadziłaś sobie do ust i ssałaś. 
Nagle usłyszeliście, że ktoś wchodził do domu. Nie chcieliście, żeby ktoś się dowiedział o waszym trójkącie, więc Niall postanowił już pójść do siebie. Założył spodnie, po czym szybko wyszedł z waszego pokoju. Jednak, Ty z Zaynem nie chcieliście przerywać i ponownie położyłaś się na łóżku, a Zayn w Ciebie wszedł. Po paru minutach, byliście już strasznie zmęczeni, więc Mulat pchnął Cię ostatni raz, a Ty krzyknęłaś najgłośniej jak tylko umiałaś. Po skończonym stosunku, Zayn opadł zmęczony na łóżko, przytulił się do Ciebie i po paru minutach zasnęliście. 
Następnego dnia, gdy zeszliście razem na śniadanie, wszyscy siedzieli już przy stole i dziwnie się uśmiechali. Zayn spojrzał przerażoną miną na Nialla, ale ten pokiwał głową na nie.
Zayn - Harry, czy Ty wiesz co się wczoraj wydarzyło w nocy?
Harry - No wiem. 
Zayn - Ale chyba nie powiedziałeś o tym Liamowi, Louisowi, ani nikomu innemu, co?
Harry - No coś Ty, nie jestem taki. Możecie być spokojni, potrafię dotrzymać tajemnicy.
Zayn - Dzięki.
Zayn poklepał Harrego po ramieniu i się do niego uśmiechnął.

Yhm.. Widzę, że nie chcecie nowych imaginów, więc spoo. Nie to nie. Ja je dodaję dla Was, no ale jeżeli nie czytacie, to trudno.
A jeżeli chcecie kolejny, to 15 komentarzy pod tym proszę. 

31 komentarzy:

 1. wooo . ale czad . aż dziwnie sie czuje dodając komentarz . :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Suuper!
  Na prawdę masz talent.. czekam z niecierpliwością na nn i zapraszam do komentowania mojego: http://that-is-what-crazy-is.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to nie chcemy ? Jasne że chcemy więcej ;D CZEKAM NA DALSZE ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak nie chcemy jak chcemy ?! Dawaj szybko następny

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcemy !! czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 6. CHCEMY <3 NAJZAJEBISTRZE IMAGINY JAKIE ISTNIEJĄ ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. chcemy, chcemy :) dawaj następny

  OdpowiedzUsuń
 8. Co ty pieprzysz kobieto to najlepsze imaginy jakie dotąd czytałam na świecie, czekam na kolejne proszę z Liam'em +18 ale bez Danielle proszę :***

  OdpowiedzUsuń
 9. ggggggggggggggg4 czerwca 2012 20:51

  Dawaj szybko następny,z Hazzą najlepiej *.*

  OdpowiedzUsuń
 10. Dodaj nastepny plis!

  OdpowiedzUsuń
 11. jeja , świetne są *.* !
  musisz dodawać kolejne ! <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Boskie imaginy, dajesz nn ;DD

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnyyy, chcemy wiecej xd

  OdpowiedzUsuń
 14. Dawaj jak najszybciej następny :D

  OdpowiedzUsuń
 15. swietnie piszesz, czekamy na następny

  OdpowiedzUsuń
 16. Daj nastepne , ale zrób taka historie o dziewczynach i 1D ze kazda ma swojego i takie opowiadania beda fajnee... mm..

  OdpowiedzUsuń
 17. dziewczyno masz chorą wyobraźnię hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Cóż to za zaszczyt kopnął wszystkie Natalie. xD

  OdpowiedzUsuń
 19. JAK NIE JAK CHCEMY! DZIEWCZYNO PISZESZ SWIETIE HEHE :D

  OdpowiedzUsuń
 20. hah dobre ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 21. Alee zajebisty! <33333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 22. Zajebisty! ;***
  Napisz taki z Harrym i Niallerem ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Aaaaaaa...! A ja tak długo szukałam trójkącika:D No i masz:) Ogl. to jest zajebisty!!! - Ziallka

  OdpowiedzUsuń
 24. I LOVE YOU <3

  OdpowiedzUsuń
 25. Boże, az mnie ciarki przeszly, dajesz nastepny aw.

  OdpowiedzUsuń
 26. Boskie!
  Napisz jeszcze!

  OdpowiedzUsuń
 27. super..kolejny <3

  OdpowiedzUsuń